«(Не) правильний відбір для проклятого дракона» Галлея Сандер-Лін

(Не) правильний відбір для проклятого драконаНазва: (Не) правильний відбір для проклятого дракона
Письменник: Галлея Сандер-Лін
Жанр: Фентезі, Любовні романи, Любовне фентезі

 

 

 

 

Анотація до книги «(Не) правильний відбір для проклятого дракона» Галлея Сандер-Лін

Тальяна, колишня учасниця відбору наречених, а тепер наставниця в Академії драконячих обраниць, ніколи б не подумала, що через забаганку одного норовливого гада в новому сезоні їй знову доведеться зайняти місце серед конкурсанток і довести: вона здатна впоратися з будь-яким завданням не гірше за юних підопічних, а тому гідна й надалі обіймати відповідальну посаду. І що з того, що цього разу серед наречених буде кронпринц, а розпорядник відбору – його молодший єдинокровний брат?! Тальяна, що прийшла з іншого світу, зовсім не шукає собі чоловіка, особливо серед драконячого народу, її мета – набути самостійності й вирватися з лап владного дядька, у якого на екзотичну племінницю цілком певні плани.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka