«Не кохана дружина» Буяна Іррай

«Не кохана дружина» Буяна ІррайНазва: Не кохана дружина
Письменник: Буяна Іррай
Жанр: Любовні романи, Короткі любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Не кохана дружина» Буяна Іррай

“Серце відбивало шалений ритм. Ще ніколи не почувала себе настільки приниженою. Я маю стриматися! А у цієї лярви тяжка рука, щока вогнем пече. Це ж треба так, дивись на нього! Вдарили мене, а захищає її.
– Хочу вам нагадати, але це я невістка Рубанів і твоя дружина!
– Серденько, вийди, я сам з цим розберуся.

Коханка скривила обличчя, немов лимона проковтнула, однак вийшла з кімнати. Ми з чоловіком залишилися у двох, гнівно пропалювавши поглядом одне одного.
– Вона мене вдарила! Я не збираюся терпіти подібні речі, Руслане.
– Слухай сюди! – болісно шарпнув за руку. – Не дратуй мене, не втручайся у мої справи й найголовніше – не чекай від мене кохання! Второпала?”

Слова, що болісно закарбувалися на серці Влади. Чи зможе вона стати щасливою? Та як складеться її доля (не)коханої дружини?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka