«Не кажіть, що в нас нічого немає» Мадлен Тьєн

«Не кажіть, що в нас нічого немає» Мадлен ТьєнНазва: Не кажіть, що в нас нічого немає
Письменник: Мадлен Тьєн
Рік: 2021
Жанри: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Не кажіть, що в нас нічого немає» Мадлен Тьєн

Батько уникав нас двічі на рік. Вперше, щоб розірвати шлюб, а вдруге, коли він наклав на себе руки. Причини сімейної трагедії, яка спіткала Мари Цзян, йдуть глибоко в минуле, і їх відкриття вирішить випадок. Марі, вчитель математики у Ванкувері, походить із сім’ї китайських іммігрантів. Однак багато фактів із життя своїх близьких вона дізнається лише завдяки незнайомцю, студенту з Пекіна, який втік до Канади після бійні на площі Тяньаньмень. Серед іншого він дізнається, що його батько був студентом консерваторії у Шанхаї. Чому він ніколи не говорив? Чому в їхньому будинку не було піаніно, на якому він ніби майстерно грав? Сімейна історія, яку Марі потихеньку складає з уривків спогадів і свідчень різних людей, виявляється набором складних емоційних стосунків та багатьох драм, що відбуваються в тіні, але також відразу після тоталітарної політики Мао Цзедуна. Мадлен Тьєн вважається однією з найважливіших подій 2016 року.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka