«Не чіпай, то на свята!» Наталія Довгопол, Ярослава Литвин, Марина Ещенко

«Не чіпай, то на свята!» Наталія Довгопол, Ярослава Литвин, Марина ЕщенкоНазва: Не чіпай, то на свята!
Письменник: Наталія Довгопол, Ярослава Литвин, Марина Ещенко
Видавництво: Фабула
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Повісті, розповіді

Анотація до книги «Не чіпай, то на свята!» Наталія Довгопол, Ярослава Литвин, Марина Ещенко

Збірка оповідань «Не чіпай, то на свята!» від Наталії Довгопол, Ярослави Литвин та Марини Ещенко — це 12 непередбачуваних і дорослих історій, що відтінюють зимові свята. Тут і побачення з найгіршим Миколаєм, і створення нової сім’ї під Різдво, і п’яні пригоди письменника, і приїзд далекої тітоньки з Канади. Оповідання розповідають про військових і їхні родини, а також про буденні переживання в передсвятковий час. Ця книга відкриває зимові свята з неідеальної сторони, наповненої втратами, передсвятковою метушнею, традиціями та надією.

Книгу можна читати онлайн або завантажити в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Не чіпай, то на свята!» Наталія Довгопол, Ярослава Литвин, Марина Ещенко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.