«Нація: серце навпіл» Марія Матіос

Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Жанр: Сучасна проза, Українська проза, Сучасна українська література

Анотація до книги «Нація: серце навпіл» Марія Матіос

«Нація: серце навпіл» Марії Матіос — це глибока розповідь про те, як історія повторюється, перемелюючи все і всіх у своїй машині часу. Важливе не саме протікання часу, а людина в подіях цього часу, оскільки вона завжди опиняється не стільки під прицілом зброї, скільки на полі битви між честю і безчестям, любов’ю і ненавистю, обов’язком і зрадою.

Цю аксіому провідна українська письменниця Марія Матіос невтомно повторює у своїх творах, і «Нація: серце навпіл» є яскравим підтвердженням цього. У своїй новій книзі авторка ще раз закарбовує ці вічні цінності, показуючи людські долі в умовах складних історичних подій.

Ця книга є потужним літературним твором, який змушує замислитися над сутністю людського буття і вибором, що ми робимо на кожному кроці свого життя.

Пориньте у світ «Нація: серце навпіл» Марії Матіос, де кожне слово пронизане глибокими почуттями та справжньою мудрістю. Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою безкоштовно, повністю, у форматах fb2, rtf, pdf, txt, epub.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Нація: серце навпіл» Марія Матіос онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.