«Наші втрачені серця» Селесте Інґ

Видавництво: Наш формат
Жанр: Сучасна проза, Фантастика, Зарубіжна фантастика, Соціальна фантастика

Анотація до книги «Наші втрачені серця» Селесте Інґ

У посткризовій Америці, де до влади прийшов авторитарний уряд, прийнятий жорсткий ПАКТ нібито для захисту «американської культури» насправді ставить під загрозу цілі родини. Закон дозволяє уряду відбирати дітей у батьків-дисидентів і змушувати їх асимілюватися в «правильному» середовищі.

Птах, хлопчик з нестандартною зовнішністю, теж потрапляє під цю загрозу. Зростаючи під пильним наглядом батька, він відчуває нестримне бажання дізнатися правду про свою матір, яка була відомою поетесою, але зникла без сліду. Її вірші вилучені з бібліотек, а її ім’я стало табу. Коли Птах отримує загадковий лист із малюнком, він вирішує вирушити на пошуки матері.

Роман «Наші втрачені серця» Селесте Інґ розповідає про світ, де влада шукає винних і знаходить їх серед невинних. Це історія про спроби батьків захистити своїх дітей, про боротьбу митців проти несправедливості та про втрачені серця, які об’єднують тих, хто не погоджується мовчати. Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Наші втрачені серця» Селесте Інґ онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.