«#НАШІ на карті світу» Уляна Скицька

«#НАШІ на карті світу» Уляна СкицькаНазва: #НАШІ на карті світу
Письменник: Уляна Скицька
Рік: 2018
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна українська література

 

 

Анотація до книги «#НАШІ на карті світу» Уляна Скицька

У книжці «#НАШІ на карті світу» ви знайдете історії про українців, які прославились на весь світ, хоча дехто навіть і не знає, що їх коріння «проростає» з української землі. Так, нам є ким пишатись, і це не лише Шевченко чи Франко, творчу спадщину яких діти починають вивчати ще у школі. Наших талановитих людей по всій планеті дуже багато. Хтось уже давно пішов на той світ, надійно вписавши своє ім’я в історію людства, а хтось просто зараз робить все, щоб потім про нього згадували з повагою і пишались Україною, яка народжує такі таланти.

Знайомство з непересічними особистостями відбудеться одразу, як ви почнете читати онлайн книгу «#НАШІ на карті світу» Уляни Скицької українською мовою. Журналістка провела серйозну роботу, щоб зібрати «під однією палітуркою» таку кількість видатних українців. Можливо, ви здивуєтесь, побачивши імена декого з них тут, але це будуть приємні сюрпризи, бо цими людьми захоплюється весь світ.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka