«Наречена для дракона» Марія Люта

«Наречена для дракона» Марія ЛютаНазва: Наречена для дракона
Письменник: Марія Люта
Жанри: Любовні романи, Любовне фентезі, Фентезі
«Наречена для дракона. Частина 2» Марія Люта

 

 

 

Анотація до книги «Наречена для дракона» Марія Люта

Анна – представниця древнього, але збіднілого аристократичного роду, змушена добиратись у магічну академію на муніципальній кареті. Дорогою вона дізнається, що цього року проводитиметься Відбір наречених для драконів.
Анна в паніці. Вона ненавидить драконів і готова на все, щоб уникнути участі у Відборі. Навіть переспати з першим-ліпшим чоловіком.
Ох, якби тільки Анна знала, що цим першим зустрічним чоловіком виявиться саме новий ректор Академії, і він же ненависний дракон. Тільки тсс! Про це ніхто не повинен здогадатись;)

На Анну чекає велике кохання, розгадка таємниць, інтриги, емоції на межі, зростання від звичайної студентки до найвпливовішої жінки двох королівств.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka