«Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт

«Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван ПелтНазва: Напрочуд кмітливі створіння
Письменник: Шелбі Ван Пелт
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Природа і тварини, Книги для підлітків, Романтична проза

Анотація до книги «Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт

«Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт — це зворушлива історія про втрати, дружбу та несподівані шляхи до істини. Тові Салліван, жінці на порозі старості, доводиться жити з важкими спогадами про зникнення її сина Еріка і самотністю після смерті чоловіка. Її робота прибиральницею в океанаріумі на перший погляд нічого не обіцяє, але все змінюється, коли вона рятує восьминога Марселлуса.

Марселлус — не звичайний мешканець океану. Цей розумний і незвичайний восьминіг стає ключем до розгадки таємниці, яка мучила Тову тридцять років. В їхній дивовижній дружбі переплітаються дотепність, глибокі емоції та несподівані відкриття, які допомагають героїні заново подивитися на своє життя.

Роман Шелбі Ван Пелт наповнений теплом, чарівністю та надією, показуючи, що навіть у найтемніші моменти можна знайти світло і новий початок. Це історія про силу зв’язків, які ми будуємо з іншими — навіть якщо це восьминіг.

Читай онлайн або завантажуй книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.