«Напівдикий. Книга 2» Саллі Ґрін

Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Фентезі, Книги для підлітків, Зарубіжне фентезі

Анотація до книги «Напівдикий. Книга 2» Саллі Ґрін

У книзі «Напівдикий. Книга 2» Саллі Ґрін читач поринає у світ, де в сучасній Англії живуть разом Білі та Чорні чаклуни, ворогуючи між собою. Сімнадцятирічний Натан, Напівкодовий, опинився на роздоріжжі між двома світами: Білі маги на нього полюють, а Чорні його не сприймають. Його кохання ускладнюється підозрами щодо дівчини, до якої він відчуває почуття, адже вона може виявитися шпигункою.

Натан здобув унікальний чарівний Дар, але опанувати його виявляється дуже складно — звір, що живе в ньому, надто любить вбивати. Проте, навчившись керувати своїми силами, він зможе відновити втрачений баланс у світі чаклунів і визначитися, ким він насправді є: добрим чи лихим.

Ви можете читати книгу онлайн або завантажити її з онлайн бібліотеки ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Напівдикий. Книга 2» Саллі Ґрін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.