«Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала» Пауло Коельйо

«Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала» Пауло КоельйоНазва: Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала
ПисьменникПауло Коельйо
Рік: 2020
Жанри: Легка проза

 

 

 

Анотація до книги «Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала» Пауло Коельйо

Пілар знала його з дитинства. І кохала навіть після того, як доросле життя роз’єднало їх. Він шукав своє призначення проповідника, месії, а вона шукала себе. Доленосна зустріч сколихнула приспані почуття. Здається, час їхньої любові настав. Однак тепер усе інакше. Щоб бути разом, вони мають пожертвувати найдорожчим: Пілар – покинути колишнє життя, присвятити себе служінню іншим, а він – зректися дару зцілення людей. Та ризикнути всім заради іншого здатен лише той, хто кохає по-справжньому…

Чекати – болісно. Забувати – боляче. Але найгірше з страждань – не знати, яке рішення ухвалити.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Всесвіт завжди допомагає нам здійснити наші мрії, хоч би якими безглуздими вони були. Бо це наші мрії, і тільки ми знаємо, чого варто було помріяти їх.
Оцініть статтю
E-Biblioteka