«Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1» Е. Дж. Меллов

«Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1 » Е. Дж. МелловНазва: Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1
Письменник: Е. Дж. Меллов
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників, Сучасна проза

Анотація до книги «Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1» Е. Дж. Меллов

“Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1” Е. Дж. Меллов — це захоплююча фентезійна історія, що переносить читача у таємниче Королівство Злодіїв, сховане в глибинах світу Аадилору. Мало хто знає шлях до цього магічного місця, де править всемогутній Король Злодіїв за підтримки трьох чарівниць — Мусаї, яких шанують і бояться.

Ларкира Басет, наймолодша з Мусаї, володіє унікальним даром — її спів здатний вбивати найстрашніших потвор. Коли герцог Лакланський починає використовувати отруйну магію з Королівства Злодіїв для знущань над своїми підданими, Ларкирі доручають її першу самостійну місію — зупинити герцога. Прагнучи довести свою силу, Ларкира приймає виклик і під виглядом нареченої проникає до герцога.

Однак її місія ускладнюється, коли Ларкира починає відчувати симпатію до лорда Дарія Мекенни, законного спадкоємця Лаклану. Вона швидко розуміє, що Дарій має власні мотиви для визволення Лаклану від тиранії герцога. Ларкира і Дарій повинні навчитися довіряти одне одному, щоб врятувати не тільки народ Лаклану, але й самих себе.

Читати онлайн або завантажити книгу “Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1” Е. Дж. Меллов можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мусаї. Пісня вічних дощів. Книга 1» Е. Дж. Меллов онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.