«Мороз. Книга 1» К. Н. Кровфорд

«Мороз. Книга 1» К. Н. КровфордНазва: Мороз. Книга 1
Письменник: К. Н. Кровфорд
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Любовні романи, Фентезі, Любовне фентезі, Зарубіжне фентезі

Анотація до книги «Мороз. Книга 1» К. Н. Кровфорд

«Мороз. Книга 1» К. Н. Кроуфорда — це захопливий фентезі-роман, у якому реальність стикається з чарівним світом фейрі. Головна героїня, переживаючи найгірший день народження, опиняється на межі розпачу після зради свого хлопця. Втративши все, вона раптово отримує несподівану пропозицію: король Благих фейрі, Торін, пропонує їй стати учасницею змагання, переможниця якого стане королевою. Однак король не шукає справжнього шлюбу, а пропонує фіктивні стосунки за щедру винагороду — п’ятдесят мільйонів.

Зневірена героїня погоджується на цей ризикований виклик, не підозрюючи, що на неї чекають небезпеки, інтриги та випробування в світі фейрі. Чи зможе вона здобути перемогу і не втратити себе в боротьбі за титул королеви?

Читати онлайн та завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мороз. Книга 1» К. Н. Кровфорд онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.