«Мораль без релігії. В пошуках людського у приматів» Франс де Вааль

«Мораль без релігії.  В пошуках людського у приматів» Франс де ВаальНазва : Мораль без релігії. В пошуках людського у приматів
Письменник : Франс де Вааль
Рік : 2013
Видавництво : Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри : Зарубіжна освітня література, Прикладна і науково-популярна література.

 

 

Анотація до книги «Мораль без релігії. В пошуках людського у приматів» Франс де Вааль

Ми звикли, що морально притаманна людині. Ми пишемося цим і тим, що саме моральність робить нас кращими для тварин. Але що, як це не так? Що, як саме у тварин варто шукати коріння людської моралі? Всесвітньо відомий вчений-біолог Франс де Вааль майстерно розвінчує всі «моральні» стереотипи. Виявлено експериментальним шляхом науковців у приматів зародки етичної поведінки. Його дослідження стали справжньою революцією. Адже виявляється, шимпанзе, бонобо, собаки, слони і навіть рептилії здатні до співчуття та інших моральності. Поряд із захопливою розповіддю та цікавими історіями авторської книжки звертається до глибоких філософських питань, пов’язаних з наукою та релігією, їхнім протистоянням. Книжка, написана доступно та жваво, захопити як фахівців, так і широкий читацький загал.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka