«Монстр» (Monster)

«Монстр» (Monster)

Назва: Монстр
Переклад: Urmanga
Рік: 1994
Жанри: Детективи, Психологія, Трилери, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Монстр» (Monster)

Доктор Кендзо Темма – талановитий японський хірург, який проживає в Європі разом зі своєю прекрасною нареченою. Один із геніальних молодих умів у своїй галузі, він ось-ось досягне підвищення у госпіталі, в якому працює. Все змінюється після того, як Кендзо зіткнувся з однією з найважчих проблем у своєму житті – врятувати життя маленького хлопчика або мера міста. Незважаючи на тиск з боку начальства, головний герой оперує іншого пацієнта та рятує йому життя. Лікар вірить, що всі життя рівноцінні. Але коли серія вбивств відбувається у місті, де мешкає Кендзо, всі докази вказують на хлопчика, якого він врятував. Вирушаючи в подорож, щоб розгадати справжню особистість свого маленького пацієнта, доктор Кендзо виявляє, що доля всього світу може бути пов’язана із загадковою дитиною.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka