«Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу» Єлізавета Бута

«Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу» Єлізавета БутаНазва: Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу
Письменник: Єлізавета Бута
Рік: 2016
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна проза, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу» Єлізавета Бута

Моніка Беллуччі народилася у крихітному італійському містечку Читта-ді-Кастелло. Багато хто, кого дратувала краса дівчинки, пророкували їй «кар’єру» утриманки. Але всупереч усім очікуванням, дівчина легко вступила на юридичний факультет університету в Перуджі. Щоправда, грошей на навчання не вистачало.

Все змінилося 1989-го, коли представники Агентства Elite Model Management вмовили Моніку спробувати себе в ролі моделі. Вже через рік усі агентства світу билися за те, щоб Беллуччі представляла їхній бренд. “Замість навчання, я вважала за краще просто жити”, – сказала тоді майбутня актриса.

Знімальний майданчик фільму “Квартира” познайомив Моніку Беллуччі з Венсаном Касселем. Тут почалася одна з найкрасивіших історій кохання у європейському кіно. На жаль, час стирає все, і кохання – не виняток. Через 18 років Моніка та Венсан розлучилися. «Люди можуть пробачити людині розум, навіть талант, але красу – ніколи», – підсумувала Моніка Беллуччі, яка вже стала світовою знаменитістю.

Шокуюча та неймовірна біографія у цій відвертій книзі!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka