«Мої думки про кіно. Як перекласти життя на сценарій» Антоніо Лукіч

«Мої думки про кіно. Як перекласти життя на сценарій» Антоніо ЛукічНазва: Мої думки про кіно. Як перекласти життя на сценарій
Письменник: Антоніо Лукіч
Видавництво: Stretovych
Жанр: Сучасна проза, Біографії і Мемуари, Повісті, розповіді

Анотація до книги «Мої думки про кіно. Як перекласти життя на сценарій» Антоніо Лукіч

«Мої думки про кіно. Як перекласти життя на сценарій» Антоніо Лукіча — це унікальний путівник у світ сценаристики та кінематографа, що відкриває таємниці створення фільмів від ідеї до екрану. Відомий український режисер і сценарист стрічок «Мої думки тихі» та «Люксембург, Люксембург» ділиться практичними порадами, як перетворити життєві спостереження на захопливі сценарії та вибудувати структуру, яка приверне увагу глядачів.

Книга стане незамінним інструментом для письменників-початківців, сценаристів та всіх, хто цікавиться сторітелінгом. Окрім технічних порад і лайфхаків, Лукіч також розкриває хитрощі режисури, що робить видання цікавим для широкого кола читачів.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мої думки про кіно. Як перекласти життя на сценарій» Антоніо Лукіч онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.