«Мій темний Ромео» Л. Дж. Шен

«Мій темний Ромео» Л. Дж. ШенНазва: Мій темний Ромео
Письменник: Л. Дж. Шен
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Романтична проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «Мій темний Ромео» Л. Дж. Шен

«Мій темний Ромео» Л. Дж. Шен — це історія про таємні змови, обман та прагнення змінити свою долю. Невинний поцілунок на балу стає початком гри, у якій головна героїня опиняється у пастці темного та небезпечного Ромео, який, на відміну від свого літературного тезки, керується не коханням, а жагою помсти. Він бачить у ній лише засіб для досягнення своїх цілей, але вона має інші плани. У цій історії Джульєтта не готова змиритися з призначеною долею та прагне переписати свою казку.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мій темний Ромео» Л. Дж. Шен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.