«Місто» Валер’ян Підмогильний

Видавництво: Фоліо
Жанр: Сучасна українська література, Класична проза

Анотація до книги «Місто» Валер’ян Підмогильний

«Місто» Валер’яна Підмогильного — це класика української літератури, яка не втрачає своєї актуальності навіть через майже століття після написання. Головний герой, Степан Радченко, молодий амбітний юнак із села, вирушає до Києва з надією здобути освіту й повернутися додому з новими знаннями. Проте, в процесі знайомства з міським життям, його світогляд змінюється, і він вирішує не просто навчатися, а підкорити місто.

Підмогильний майстерно досліджує психологію героя, показуючи його внутрішні метання між моральними принципами та бажанням досягти успіху. Степан поступово віддаляється від своїх початкових цілей і стає частиною міського середовища, спокушеного силою влади й владарювання. «Місто» — це розповідь про боротьбу за місце під сонцем, зіткнення амбіцій із реальністю, про пошуки власного “я” у великому світі, який не завжди приймає новачків.

Книга запрошує до роздумів про вічну тему протистояння села й міста, мрій і реальності, амбіцій та моральних обмежень. Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Місто» Валер’ян Підмогильний онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.