«Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стів Бріо

«Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стів БріоНазва: Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття
Письменник: Стів Бріо
Видавництво: Наири
Жанр: Сучасна проза, Особистісний ріст, Саморозвиток, самовдосконалення

Анотація до книги «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стів Бріо

У книзі Стіва Бріо «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» досліджуються важливі аспекти взаємин з родиною, колегами, друзями, коханими та партнерами, які мають вирішальний вплив на наше життя. Вона підкреслює, що більше ніж зовнішній успіх, багатство чи слава, саме стосунки допомагають нам розрізняти радість і смуток, розвиток і застій, реалізацію та розчарування. Вони стимулюють нас і вимагають рефлексії щодо наших власних починань та реакцій, ведучи нас до порогів емоцій і відкриттів.

Автор розглядає, що насправді відбувається в стосунках і чому вони так сильно впливають на нас. Книга досліджує питання про те, чому ми прагнемо відчуття приналежності до спільноти, але водночас агресивно стверджуємо свій індивідуалізм. Які ризики та переваги справжньої людської зустрічі? Спираючись на погляди психології, філософії, менеджменту та економіки, «Містерія зустрічі» пропонує унікальне розуміння цих питань та вказівки для розвитку здорових стосунків.

Стів Бріо розробляє ефективні способи роботи з динамікою стосунків у різних контекстах: особистому, громадському та бізнес. Він підкреслює, що зустріч з іншою людиною є «пороговим досвідом», де кожен із нас стикається з проблемами та можливостями для глибокого розвитку особистості.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стів Бріо онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.