«Місія “Ботан”» Ксенія Чейз

Місія "Ботан"Назва: Місія “Ботан”
Письменник: Ксенія Чейз
Жанр: Молодіжна проза

 

 

 

 

Анотація до книги «Місія “Ботан”» Ксенія Чейз

Для здачі магістерської потрібно, щоб одну з моїх статей надрукувало відоме видавництво. Тож не роздумуючи, я подала свої резюме в різні видання. І яким же було моє здивування, коли одне з них зацікавилося моїми роботами. А все через бісового таточка, який вважає мене «гламурною принцесою» і ставиться до мого навчання на факультеті журналістики з іронією. Та якби я знала про кого маю писати статтю, то сто разів би подумала, перш ніж погодитися. Звичайно легше писати про актора, співака, принца чи описати відчуття під час рок-концерту. І куди складніше про розумного зануду. Але механізм вже запущено, тож назад дороги немає. Місія «Ботан» починається…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka