«Мені дуже шкода» Яна Колодич

«Мені дуже шкода» Яна КолодичНазва: Мені дуже шкода
Письменник: Яна Колодич
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Жахи і Містика, Трилери, Психологічний триллер, Кримінальні бойовики

Анотація до книги «Мені дуже шкода» Яна Колодич

Роман «Мені дуже шкода» Яни Колодич — це захопливий трилер, який занурює читача в атмосферу страху та невідомості. Ася, дівчина з купою звичайних підліткових планів на канікули, раптом опиняється в кошмарній ситуації: замість відпочинку з друзями та роздумів про свої почуття до Кирила, вона опритомнює в незнайомому місці, прикована наручниками до труби. Її викрадач мовчазний, але його пильний погляд не відпускає. Що чекає на Асю в цьому темному будинку? І хто інші жертви, чиї наручники брязкотять у сусідній кімнаті? Часу на роздуми немає, бо найбільша загроза може ховатися не там, де вона її очікувала.

Читати онлайн та завантажити книгу «Мені дуже шкода» Яни Колодич можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мені дуже шкода» Яна Колодич онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.