«Менеджмент у стилі “Манчестер Юнайтед” Як стати чемпіоном» Алекс Фергюсон, Майкл Моріц

«Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед» Як стати чемпіоном» Алекс Фергюсон, Майкл МоріцНазва: Менеджмент у стилі “Манчестер Юнайтед” Як стати чемпіоном
Письменник: Алекс Фергюсон, Майкл Моріц
Рік: 2021
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Спорт, фітнес

 

 

Анотація до книги «Менеджмент у стилі “Манчестер Юнайтед” Як стати чемпіоном» Алекс Фергюсон, Майкл Моріц

Тренер Manchester United Алекс Ферґюсон — легендарна особистість у футбольному світі. Він присвятив команді 26 років, допоміг їй здобути надзвичайну кількість перемог, а його відставку назвали кінцем цілої ери. Ферґюсон переконаний: є риси, притаманні всім переможцям і компаніям, чиї керівники прагнуть успіху незалежно від справи, якою займаються. У цій книжці, написаній у співавторстві з підприємцем Майклом Моріцом, Ферґюсон підсумовує власний життєвий і професійний досвід та пропонує поради, які однаково добре працюватимуть як на футбольному полі, так і в будь-якій компанії. Чому лідер має тримати дистанцію? Як помітити потенціал найпотужніших і мотивувати їх на успіх? Як самовпевненість знищує чемпіонів і чому найкраще питання після перемоги — «Як нам досягти наступного тріумфу?».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka