«Мавка Вербичка й песиголовці» Юліта Ран

Видавництво: Ранок
Жанр: Сучасна проза, Дитячі книги, Пригоди, Казки, Міфи. Легенди. Эпос, Фентезі

Анотація до книги «Мавка Вербичка й песиголовці» Юліта Ран

«Мавка Вербичка й песиголовці» Юліти Ран — це захопливий пригодницький роман, що переносить читача в чарівний український ліс, населений фантастичними істотами з міфології. Головна героїня, юна мавка Вербичка, живе в гармонії зі своїм рідним лісом і його мешканцями, серед яких її вірний друг — вовкулака Люпко. Але лісові загрожує небезпека, коли стародавні вороги, песиголовці, повертаються зі світу легенд, щоб зруйнувати спокій.

Чи зможе Вербичка, разом із друзями, зупинити могутніх ворогів і захистити свій дім? Це історія про хоробрість, дружбу і вічну боротьбу добра зі злом. Супроводжувана яскравими ілюстраціями, книга перенесе вас у фантастичний світ, наповнений духом української природи та фольклору.

Книга доступна для читання та завантаження в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мавка Вербичка й песиголовці» Юліта Ран онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.