«Мати все» Люко Дашвар

«Мати все» Люко ДашварНазва: Мати все
Письменник: Люко Дашвар
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Українська проза

Анотація до книги «Мати все» Люко Дашвар

«Мати все» Люко Дашвар — це прониклива історія про молоду жінку Лідочку Вербицьку, яка живе, здавалося б, ідеальним життям. У неї є все: турботлива мати, люблячий чоловік, гарна квартира та перспективна робота. Однак за цією безхмарною поверхнею ховаються темні родинні таємниці. Ліда дізнається, що її брат, замкнений у своїй кімнаті, — не єдина жертва маніпуляцій матері.

Підступ і брехня руйнують родинну ідилію, залишаючи Ліду перед вибором: чи готова вона зректися власного щастя, щоб зберегти звичний світ? Адже мати все і втратити все — виявляється, це межа, яку легко перейти, особливо коли твоя мати — це твоє все.

Читати онлайн та завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мати все» Люко Дашвар онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.