«Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…» Катя Бльостка

«Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…» Катя БльосткаНазва: Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…
Письменник: Катя Бльостка
Рік: 2021
Видавництво: Віхола
Жанр: Психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація

Анотація до книги «Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…» Катя Бльостка

«Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…» Каті Бльостки — це гумористична і водночас відверта історія про материнство без прикрас. Авторка з легкістю, іронією та інколи доброзичливими матюками проводить читача через всі етапи материнства: від перших двох смужок на тесті до щоденних пригод у дитсадку. Вона відкриває реалії життя сучасної мами, розбирає стереотипи та забобони, допомагає зберегти здоровий глузд у світі непрошених порад і родинних «експертів». Ця книжка стане підтримкою для мам, підготовкою для майбутніх батьків і цікавим чтивом для всіх, хто хоче краще зрозуміти материнські будні.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…» Катя Бльостка онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.