«Маска Красной смерти. Рассказ» Едгар Аллан По

«Маска Красной смерти. Рассказ» Едгар Аллан ПоНазва: Маска Красной смерти. Рассказ
Письменник: Едгар Аллан По
Рік: 2017
Жанри: Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Маска Красной смерти. Рассказ» Едгар Аллан По

Катування та муки, таємні пастки Інквізиції у кам’яній в’язниці, крихкість людського життя – все це в оповіданнях Едгара По, геніального поета, творця кошмарів, детективних та фантастичних оповідань, так і не оціненого сучасниками в Америці. До збірки “Маска червоної смерті” увійшли одні з найкращих новел Едгара Аллана По. “Він майже завжди бере саму виняткову дійсність, ставить свого героя у найвиключніше зовнішнє чи психологічне становище, і з якою силою проникливості, з якою вражаючою вірністю розповідає він про стан душі цієї людини! Крім того, в Едгарі По є саме одна риса, яка відрізняє його рішучістю від інших письменників і становить різку його особливість: це сила уяви ” . Ф. Достоєвський.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka