«Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу» Пауль Маар

«Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу» Пауль МаарНазва: Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу
Письменник: Пауль Маар
Рік: 1980
Жанри: Список шкільної літератури 5 клас, Шкільні підручники, Дитяча проза, Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Казки, Література 20 століття

 

 

Анотація до книги «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу» Пауль Маар

Саме в суботу повертається Суботик – маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно!

Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблоню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.

Для молодшого шкільного віку. Цю книжку виготовлено на якісному книжковому папері, який знижує контрастність і полегшує читання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka