«Маньяк» (Maniac)

«Маньяк» (Maniac)Назва: Маньяк
Переклад: Deimos
Рік: 2004
Жанри: Гумор, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Маньяк» (Maniac)

Маньяк – замкнутий отаку, який більшу частину часу проводить за симулятором побачень. Якось шляхом додому його вважають за переслідувача, або сталкера, і заарештовують. Після того, як нерозуміння прояснилося, головний герой дізнається, що дівчина, яку про себе він називає Міс Розуміння, мала неприємний досвід спілкування зі сталкером, тому він пропонує свою допомогу, сподіваючись, що потім зможе з нею зустрічатися. Але поступово він починає відчувати до неї симпатію, і хлопець знайомиться з її друзями: веселою Кансай і Лолі Джагс, яку хлопець назвав себе «Грудастою» через низький зріст і великий розмір грудей.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka