«Маленька принцеса» Френсіс Еліза Бернетт

Рік: 2020
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Література 20 століття, Біографії і Мемуари

Анотація до книги «Маленька принцеса» Френсіс Еліза Бернетт

У книжечці «Маленька принцеса», яку написала дитяча письменниця Френсіс Еліза Бернетт, розповідається зворушлива історія про дівчинку, яка власним прикладом показує, що бути справжньою принцесою, означає бути чесною, доброю, справедливою людиною за будь-яких обставин. Вперше казку було надруковано у 1888 році, але вона й до сьогодні залишається цікавою юним читачам (та й дорослим також).

Знайомство з юною Сарою Кру відбудеться, коли ви почнете читати онлайн книгу «Маленька принцеса» Френсіс Елізи Бернетт українською мовою у нашій віртуальній бібліотеці. Принцесою її завжди називав тато, який її дуже любив, балував і робив усе, щоб дати їй лише найкраще.

Тому й навчатись чоловік відправив дівчинку у школу, яка вважалась найпрестижнішою. Але директоркою пансіону була жінка не дуже хороша, про що юна героїня здогадалась одразу, бо якось їй вдавалось бачити людей наскрізь, навіть якщо зовні вони виглядали пристойними і благородними.

Труднощі у житті Сари почались у той момент, коли її любий тато помер, а вона залишилась у пансіоні, тільки платити за навчання вже не було чим. Чи вдалось дівчинці впоратись з усіма випробуваннями, які її чекали попереду?