«Маґнолія Паркс. Книга 1» Джесса Гастінґс

«Маґнолія Паркс. Книга 1» Джесса ГастінґсНазва: Маґнолія Паркс. Книга 1
Письменник: Джесса Гастінґс
Видавництво: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Любовні романи, Еротичні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

Анотація до книги «Маґнолія Паркс. Книга 1» Джесса Гастінґс

“Маґнолія Паркс. Книга 1” Джесси Гастінґс — це захоплююча історія про непрості стосунки двох лондонських світських левиць. Маґнолія Паркс — вродлива, заможна, егоцентрична і злегка невротична, а Бі Джей Баллентайн — найбільш фотографований у Лондоні поганець, який розбив її серце.

Маґнолія і Бі Джей створені одне для одного, і це не заперечує жоден з них. Вона зустрічається з іншими, щоб тримати його на відстані, він спить з іншими дівчатами, щоб відплатити їй. Але після кожної невдалої спроби розлюбити вони знову повертаються один до одного, незважаючи на те, що їхня дисфункційна любов розриває їхній світ по швах.

Коли починають проявлятися тріщини, і секрети випливають на поверхню, Маґнолії та Бі Джею доводиться зіткнутися з питанням, яке вони уникали все життя: скільки справжніх кохань може випасти на долю однієї людини?

Читати онлайн або завантажити книгу “Маґнолія Паркс. Книга 1” Джесси Гастінґс можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Маґнолія Паркс. Книга 1» Джесса Гастінґс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.