«Лось» Євген Гуцало

«Лось» Євген ГуцалоНазва: Лось
Письменник: Євген Гуцало
Рік: 2018
Жанри: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Лось» Євген Гуцало

Він прокинувся і нащулив вуха: у сірому струмені вітру долинав сухий, різкий звук. Звук летів знизу від річки. Лось підвівся, тепер його постать чітко вимальовувалась у удосвітніх сутінках. Це був великий звір із широкими грудьми, які легко здималися від дихання. Його роги нагадували осінній низькорослий кущ, з якого обнесли листя.
Лось знав, що тріскотить стара гілка на дубі, суха, кістлява; їй давно треба впасти, а вона не падала, з дивовижною наполегливістю тримаючись за стовбур. Він це знав, але це не заспокоювало, і тривога в крові, спочатку слабка й майже невловима, все густішала, і від того шкіра на грудях здригнулася раз, а потім ще. Струмінь вітру доносив запах річкового льоду, в ньому жив дух примерзлого болота, долинало шарудіння зів’ялих стеблинок, які пускалися схопитися по впалому листю, але над усім цим мчало виснажене, схоже на зітхання скрип гілки…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka