«Людина-бензопила» (Chainsaw Man)

«Людина-бензопила»Назва : Людина-бензопила
Переклад : Вільшана, Freedom squad
Рік : 2018
Жанри : Бойовик, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Людина-бензопила» (Chainsaw Man)

«Я завжди мріяв жити звичайним життям: спати в теплій постелі, їсти тости з джемом вранці, ходити на побачення зі своєю дівчиною та посміхатися щодня. Але все змінилося зі смертю батька – тепер, Почита, настав час вбивати!» – з такими словами Дендзі разом зі своїм псом-бензопилою Почитою вирушає на черговий контракт, адже вони мисливці на демонів. Щодня вони вбивають заради грошей, які Дендзі повинен віддати одному якудза, інакше обов’язок покійного батька доведеться віддати власним життям. Але що чекає Дендзі, коли він поверне всі борги: заживе звичайним життям чи продовжить рятувати світ від демонів? А може у долі свої плани на долю героя?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka