«Любий друг» Гі де Мопассан

Видавництво: #книголав
Жанр: Класична проза, Романтична проза

Анотація до книги «Любий друг» Гі де Мопассан

«Любий друг» Гі де Мопассана — це класичний роман про амбіції, любов та моральну зіпсованість. Головний герой Жорж Дюруа, привабливий молодий чоловік без особливих талантів, але з вродженою чарівністю та хитрістю, прагне піднятися на вершину суспільства. Безпринципно використовуючи жінок у своєму житті — від дружини друга до матері й доньки одночасно, — він крок за кроком досягає успіху. Ім’я Жоржа Дюруа стало символом хитрості й лицемірства, а його історія — попередженням про наслідки морального падіння.

Читати онлайн або завантажити книгу можна на сайті онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Любий друг» Гі де Мопассан онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.