«Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендра Адачі

«Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендра АдачіНазва: Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе
Письменник: Кендра Адачі
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення, Психологія, Соціальна психологія

 

Анотація до книги «Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендра Адачі

Головна мантра «ледачого генія»: будь генієм у тому, що важливо, і ледарем у тому, що не має значення… для тебе. Тринадцять життєвих принципів, запропонованих у цій книзі, навчать вас правильно розподіляти сили і час, концентруватися на значимому, відкидати непотрібне, дотримуватися системи в усьому – від прибирання ванної кімнати до планування бюджету – і не забувати про відпочинок і дбайливе ставлення до себе.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka