«Лінія Диявола» (Devil’s Line)

«Лінія Диявола» (Devil’s Line)Назва: Лінія Диявола (Devil’s Line)
Переклад: Uchiha Ichigo
Рік: 2013
Жанри: Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Лінія Диявола» (Devil’s Line)

Вампіри живуть серед людей. Але суспільство, звичайно, ні сном, ні духом нічого про них не знає, адже зовнішність кровопивць нічим не відрізняється від зовнішності людей. Ці істоти навчилися контролювати спрагу до людської крові. Однак коли жага стає нестерпною або коли свідомість охоплює лють, монстри, на жаль, стають монстрами.

Цукаса жила звичайним студентським життя до того моменту, коли в неї на очах затримали її друга, який виявився вампіром. Дівчина на диво спокійно сприймає факт існування вампірів і заводить знайомство з поліцейським на ім’я Анзай, який одним із тих, хто займається «вампірськими» справами. Однак небезпечність його роботи дуже швидко наражає на небезпеку і її саму.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka