«Легенда. Книга 2» Стефані Ґарбер

Видавництво: Видавнича група КМ-БУКС
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Зарубіжне фентезі

Анотація до книги «Легенда. Книга 2» Стефані Ґарбер

«Легенда. Книга 2» Стефані Ґарбер — це продовження захопливих пригод у світі Каравалу, де реальність і вигадка переплітаються настільки майстерно, що розпізнати їх майже неможливо. Лише кілька днів минуло після завершення попередньої гри, як таємничий Легенда вже організовує нову у Валенді, сяючій столиці Меридіальної Імперії.

Юна Донателла, повна рішучості, вирішує взяти участь у новій грі. Її мета — перемога, адже на кону не лише її життя, а й життя її давно зниклої матері. Теми Мойр, богів і богинь Долі роками не давали їй спокою, і тепер у неї з’явився шанс розгадати ці таємниці.

Скарлет, її сестра, перемогла у минулому Каравалі і знає, як Легенда вміє стирати межі між реальністю та фантазією. Але чи цього разу Каравал дійсно лише гра?

Пориньте у світ інтриг, магії та небезпек разом з Донателлою, де кожен крок може бути вирішальним. Чи зможе вона досягти своєї мети і врятувати свою матір?

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою безкоштовно, повністю, у форматах fb2, rtf, pdf, txt, epub.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Легенда. Книга 2» Стефані Ґарбер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.