«Київськi вiдьми. Пострiл в Оперi» Лада Лузіна

«Київські види. Пострiл в Оперi» Лада ЛузінаНазва : Київські види. Пострiл в Оперi
Письменник : Лада Лузіна
Рік : 2013
Жанри : Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Київськi вiдьми. Пострiл в Оперi» Лада Лузіна

«Київські відьми. Постріл в Опері» – новий роман Лади Лузіної та продовження чарівної історії, започаткованої нею у книзі «Київські відьми. Меч та Хрест». Рівно 90 років тому жовтнева революція прийшла у світ із Києва зі Столиці Відьом! І киянин Михайло Булгаков знав, чому того року так яскраво горіли на небі Марс та Венера боги-прабатьки амазонок. Адже «червона» революція стала жіночою революцією. Більшовики першими у світі визнали за жінками рівні права з чоловіками, зробивши перший крок до Нового Матріархату. У цьому захоплюючому пригодницько-історичному романі ви зустрінетеся з київською гімназисткою та майбутньою першою поетесою Росії Ганною Ахматовою та Михайлом Булгаковим. Дізнаєтеся, що українки походять від легендарних амазонок, що поезія химерно переплетена з магією.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka