«Куди приводять мрії» Річард Матесон

«Куди приводять мрії» Річард МатесонНазва: Куди приводять мрії
Письменник: Річард Матесон
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Фантастика, Наукова фантастика, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «Куди приводять мрії» Річард Матесон

«Куди приводять мрії» Ричарда Матесона — це зворушливий роман, який розкриває питання життя після смерті. Кріс не задумувався про те, що чекає нас після смерті, доки раптовий нещасний випадок не обірвав його життя, розлучивши його з коханою дружиною Енні. Опинившись на Небесах, він відкриває для себе справжню сутність потойбічного світу.

Але навіть у цьому ідеальному місці Кріс не може знайти щастя без Енні. Коли нова трагедія загрожує розлучити їх назавжди, Кріс вирішує ризикнути власною душею, щоб врятувати кохану від вічного відчаю.

Ця історія про те, що справжнє кохання не знає меж і здатне подолати будь-які перепони, навіть ті, що відділяють нас від потойбічного світу.

Читати онлайн та скачати книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Куди приводять мрії» Річард Матесон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.