«Кров і мед. Книга 2» Шелбі Мег’юрін

Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Любовні романи

Анотація до книги «Кров і мед. Книга 2» Шелбі Мег’юрін

«Кров і мед. Книга 2» Шелбі Мег’юрін продовжує захоплюючу історію Лу, Ріда, Коко та Анселя, які змушені тікати від ковена, королівства та церкви, не маючи безпечного прихистку. У пошуках виживання їм необхідні сильні союзники, але з кожним днем надія на порятунок близьких зникає.

Лу змушена звернутися до темної магії, що ставить під загрозу не лише її життя, але й призводить до можливих жахливих наслідків для Ріда. Незважаючи на все, Рід залишається вірним своїм обітницям: куди піде Лу, туди й він, де житиме вона, там і він. Їхній зв’язок стає випробуванням, яке триватиме до кінця їхніх днів.

Дізнайтеся про подальші пригоди героїв, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кров і мед. Книга 2» Шелбі Мег’юрін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.