«Кравчиня з Парижа» Джорджія Кауфманн

Письменник: Джорджія Кауфманн
Рік: 2022
Видавництво: Книголав
Жанр: Сучасна проза, Книги про війну, Пригоди, Книги про пригоди, Історична література, Сучасна зарубіжна література

Анотація до книги «Кравчиня з Парижа» Джорджія Кауфманн

Роза Кустачер, володарка великої модної імперії, відома своєю здатністю створювати ідеальне вбрання для будь-якої події. Та одного дня, готуючись до найважливішої зустрічі у своєму житті, вона несподівано втрачає впевненість. Перебуваючи в своєму розкішному нью-йоркському помешканні, Роза наважується розкрити правду про своє життя, яке було далеко не таким блискучим, як здається.

Від дитинства у маленькому італійському селі, що було зруйноване нацистською навалою, до втечі серед ночі, розбитого серця у Швейцарії, гламурного життя в Парижі та амбіційного шляху в Ріо-де-Жанейро — кожен етап її життя був сповнений втрат, надії та боротьби. Нарешті, після довгої гонитви, вона вирішує зупинитися і більше не тікати від свого минулого.

«Кравчиня з Парижа» Джорджії Кауфманн — це захоплива історія про пошук себе, про втрати і здобутки, про амбіції та внутрішню силу. Ви можете читати онлайн або завантажити книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кравчиня з Парижа» Джорджія Кауфманн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.