«Красуня» Іван Бунін

«Красуня» Іван БунінНазва : Красуня
Письменник : Іван Бунін
Жанри : Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Красуня» Іван Бунін

Чиновник казенної палати, вдівець, літній, одружився з молоденькою, красунею, донькою військового начальника. Він був мовчазний і скромний, а вона знала собі ціну. Він був худий, високий, сухий, носив окуляри кольору йоду, говорив трохи сипло і, якщо хотів сказати щось голосніше, зривався у фістулу. А вона була невелика, чудово й міцно складена, завжди добре одягнена, дуже важлива й господарська вдома, вигляд мала пильний. Він здавався настільки ж нецікавим у всіх відносинах, як багато губернських чиновників, але й першим шлюбом був одружений з красунею – і всі тільки руками розводили: за що і чому вийшли за нього таким?

Живий, лагідний, став у їх присутності боятися слово сказати

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Чиновник казенної палати, вдівець, літній, одружився з молоденькою, красунею, донькою військового начальника.
Оцініть статтю
E-Biblioteka