“Красная книга Гарика” Гарік Корогодський

“Красная книга Гарика” Гарік КорогодськийНазва: Красная книга Гарика
Письменник: Гарік Корогодський
Рік: 2021
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги “Красная книга Гарика” Гарік Корогодський

Книга Гаріка Корогодського «Красная книга Гарика» призначена для читачів, яким вже виповнився 21 рік, бо те, що у ній розповідається, дозволено знати лише дорослим. Це особиста «Червона книга» автора, тобто збірка усього того важливого і цінного для нього, що не хотілось би втратити ніколи. Так, людей можна втратити, почуття теж, але після них ще залишаються спогади, і от саме вони – те цінне, що варто зберігати. От це і вирішив зробити Гарік Корогодський, коли задумав написати свою книгу. А якщо точніше, то не одну, а цілу серію книжок під загальною назвою «…історії єврейського хлопчика».

Корогодський – це людина неординарна, цікава і яскрава особистість, він упевнений, що йому у цьому житті можна все, тому й робить все те, що захоче. Він і бізнесмен, і письменник, і той, кого називають фріком, і засновник свого фонду. Ну просто «на всі руки майстер». А про що ж можна дізнатись, якщо почати читати онлайн книгу «Красная книга Гарика» Гаріка Корогодського українською мовою? Про його життя, у якому було чимало яскравих подій. Вони не завжди були веселими чи приємними, але такими, що врізаються в пам’ять – точно.

Автор розповідає і про весілля «під градусом», і про дуло пістолета перед обличчям, і про перші великі гроші, і про перші серйозні проблеми, пов’язані з цими грошима…Він згадує про маму і бабусю, які завжди все знають краще, про існування у колективі вуличних хлопців, де діють свої суворі правила, про великий світ і великі гроші, які чомусь дуже швидко зникають…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka