«Краще, ніж у фільмах» Лінн Пейнтер

Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «Краще, ніж у фільмах» Лінн Пейнтер

«Краще, ніж у фільмах» Лінн Пейнтер — це чарівна романтична історія про Ліз Баксбаум, яка завжди вважала свого сусіда Веса Беннета жахливим бешкетником. Від витівок з жабами в її «Будиночку мрії Барбі» до обезголовлення садового гнома, Вес завжди знаходив спосіб дошкулити Ліз. Через десять років після тих подій, вони знову опиняються в протистоянні — цього разу за паркувальне місце на вулиці.

Цей рік для Ліз особливий, останній рік шкільного навчання, наповнений подіями, що нагадують сцени з романтичних фільмів, які вона так любить. Зненацька виявляється, що їй потрібна допомога Веса, адже Ліз давно закохана в Майкла — хлопця її мрії, який повернувся до міста і заприятелював з Весом. Щоб привернути увагу Майкла, Ліз доводиться укласти дивакувату угоду з Весом, сподіваючись на чарівний, майже кіношний момент на випускному балу.

Але поступово Ліз починає помічати, що Вес вже не той бешкетник, якого вона пам’ятає, а дорослий і надійний хлопець, на якого можна покластися. Можливо, справжня романтика чекає її зовсім поруч?

Читати онлайн або завантажити цю захоплюючу історію можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Краще, ніж у фільмах» Лінн Пейнтер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.