«Країна гіркої ніжності» Володимир Лис

«Країна гіркої ніжності» Володимир ЛисНазва : Країна гіркої ніжності
Письменник : Володимир Лис
Рік : 2015
Жанри : Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Країна гіркої ніжності» Володимир Лис

Країна гіркої ніжності Три покоління однієї родини, три жіночі долі, три щемливі історії, з яких складається вже історія власної країни в жорсткому і несентиментальному ХХ столітті. Даздраперма, дочка визначного радянського діяча, у 30-ті роки пройшла крізь пекло дитбудинку для дітей ворогів народу, а згодом опинилася у вирі повстанської боротьби на Волині… Її донька Віталія, витончена естетка та прихильниця поезії, понесе свій хрест — кохання до кримінального авторитету та боротьбу із власною пристрастю. І навіть молодша, онука Олеся, не унікальне випробування, коли разом з Євромайданом до її життя ввірвуться кохання та зрада… Три покоління однієї родини, три жіночі долі, три щемливі історії, з яких складається вже історія власної країни у жорсткому і нестиментальному ХХ столітті.

Може, й справді найліпший спосіб уникнути пастки – йти їй назустріч?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Вона не сама, поки називають її ім’я, поки пливуть ці кошлаті хмари, поки тане сніг, з-під якого вже проситися на волю ще невидима трава.
Оцініть статтю
E-Biblioteka