«Кожен із нас – Президент» Юлія Мендель

«Кожен із нас – Президент» Юлія МендельНазва: Кожен із нас – Президент
Письменник: Юлія Мендель
Рік: 2021
Жанри: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Кожен із нас – Президент» Юлія Мендель

Ця стартова книга буде висміяти українські реалії точок України, народженої в 1980 -х, прямо перед Союзу. Той, що виріс у російському місті, але для якого українська мова була рідною. Kotraya має велику кількість усіх страхових, комплексів та слів Імператорської Росії, але Котрая вивчала у західному світі, проходячи десятки курсів та програм у Європі та США. Історія про дівчину, яка була сказана, що NYA приєднається до університету без хабарів, але вона все залишила, хоча у нього не було грошей на хабарі. Той, що є першою шенгенською візою, яка займається донецькою від реєстрації в Херсоні, живе в цьому в Києві. І який зараз вилітає з бездротового зв’язку. Що українці, які постійно стверджували: “Ти – диявол”, який підтверджується світськими стандартами, і яким вдалося керувати людиною та боротися в рангу людей у ​​світі. І у світі нового українського ввічливого, відкритого та прозорого. Там, де людина, він буде присвячений статусу, він може змінити країну з небом. Сьогодні, як ніша, час зробить наш меч, меч цієї України. Не йдіть наодинці. Тому той факт, що від нас є країни, а від нас від нас є його президент.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka