«Корона брехні. Книга 1» Ебігейл Овен

«Корона брехні. Книга 1» Ебігейл ОвенНазва: Корона брехні. Книга 1
Письменник: Ебігейл Овен
Видавництво: Vivat
Жанр: Книги для підлітків, Фентезі, Любовне фентезі, Книги про чарівників, Історичне фентезі

Анотація до книги «Корона брехні. Книга 1» Ебігейл Овен

«Корона брехні. Книга 1» від Ебігейл Овен — це захоплива історія про магію, зраду та боротьбу за владу. Протягом століть Аридським домініоном керували королеви, наділені унікальними магічними здібностями, які мусили захищати своє королівство від безсмертного і лихого короля Ейдолона, правителя Тиндри. Щоб уберегтися від його загроз, Аридські королеви тримають у секреті народження спадкоємиць-близнючок, одна з яких завжди готова замінити іншу в разі небезпеки.

Мерен, відома також як Меренеїта Еванджелін ХІІ, усе життя готувалася стати тінню своєї сестри, справжньої спадкоємиці трону, Тебри Ютерії І. Коли їхня бабуся, чинна королева, помирає, Тебра повинна стати на чолі королівства, а Мерен готується до своєї місії — підмінити сестру, якщо це знадобиться. Але все йде не за планом, коли Мерен викрадає таємничий Привид Тіней, прагнучи скористатися магією королівської спадкоємиці, навіть не підозрюючи, що захопив не ту сестру…

Цей роман переповнений інтригами, магією та несподіваними поворотами долі. Читати онлайн або завантажити книгу можна на сайті ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Корона брехні. Книга 1» Ебігейл Овен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.