«Королівство Проклятих. Книга 2» Керрі Маніскалко

«Королівство Проклятих. Книга 2» Керрі МаніскалкоНазва: Королівство Проклятих. Книга 2
Письменник: Керрі Маніскалко
Видавництво: Bookchef
Жанр: Фентезі, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників

Анотація до книги «Королівство Проклятих. Книга 2» Керрі Маніскалко

«Королівство Проклятих. Книга 2» Керрі Маніскалко — продовження захоплюючої історії про Емілію, яка присягнулася помститися за жорстоке вбивство своєї сестри-близнючки Вітторії. Щоб досягти своєї мети, вона продає душу дияволу, погоджуючись стати королевою Нечестивих і взяти шлюб із князем Гординею.

На шляху до своєї обітниці, Емілія проходить через Коридор гріхів і піддається спокусливим фантазіям про обійми Гніва. Незважаючи на приязнь до свого супровідника, вона вирішує виконати своє призначення і вручити себе самому дияволу.

Але перш ніж вона зможе адаптуватися до життя в королівстві Нечестивих, Емілії доведеться навчитися ряду правил та звичаїв цього небезпечного світу. Серед підступних демонів, розкішних палаців, таємничих запрошень на вечірки та суперечливих доказів щодо справжнього винуватця смерті сестри, вона почувається самотньою та беззахисною.

Чи може вона довіряти Гніву, своєму колишньому союзнику у світі смертних? Які небезпечні таємниці він приховує? Емілія мусить долати численні випробування, шукаючи магічні предмети, що допоможуть їй розкрити правду про своє минуле та знайти відповіді на свої запитання.

Дізнайтеся, як розгортається ця інтригуюча історія, читаючи книгу онлайн або завантаживши її безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Королівство Проклятих. Книга 2» Керрі Маніскалко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.