«Королівство Нечестивих. Книга 1» Керрі Маніскалко

«Королівство Нечестивих. Книга 1» Керрі МаніскалкоНазва: Королівство Нечестивих. Книга 1
Письменник: Керрі Маніскалко
Видавництво: Bookchef
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників

Анотація до книги «Королівство Нечестивих. Книга 1» Керрі Маніскалко

«Королівство Нечестивих. Книга 1» Керрі Маніскалко — захоплюючий фентезійний трилер, що розповідає історію відьми Емілії та її сестри-близнючки Вітторії, які таємно живуть серед людей. Одного вечора Вітторія зникає, і Емілія знаходить її тіло неймовірно понівеченим. Спустошена горем, Емілія вирішує знайти вбивцю та помститися, навіть якщо для цього доведеться вдатися до темної магії.

Бабуся завжди застерігала дівчаток не користуватися чорною магією та уникати потойбічних сил, але Емілія ігнорує ці застереження і проводить магічний ритуал, викликаючи князя пекла — Гнів, одного з Нечестивих. Від нього вона дізнається, що на острові тривають серійні вбивства, і Гнів отримав завдання розкрити ці злочини.

Хто ж той загадковий убивця, який полює на відьом-незайманок? Які ще князі темряви стануть на шляху Емілії в її пошуках справедливості? І яку роль у всьому цьому відіграє Ріг Аїда, здатний відмикати ворота пекла? Дізнайтеся, читаючи цю інтригуючу історію онлайн або завантаживши книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Королівство Нечестивих. Книга 1» Керрі Маніскалко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.