«Король Неверленду. Розпусні загублені хлопці. Книга 1» Ніккі Сент-Кроу

«Король Неверленду. Розпусні загублені хлопці. Книга 1» Ніккі Сент-КроуНазва: Король Неверленду. Розпусні загублені хлопці. Книга 1
Письменник: Ніккі Сент-Кроу
Видавництво: Bookchef
Жанр: Еротичні романи, Еротика, Секс, Любовні романи, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «Король Неверленду. Розпусні загублені хлопці. Книга 1» Ніккі Сент-Кроу

Протягом двох століть усі жінки роду Дарлінґ загадково зникали на своє 18-річчя. Іноді вони поверталися через день, тиждень чи місяць, але завжди змінені, зломлені і навіть божевільні. Що ж може змусити Пітера Пена піти на такі крайнощі, щоб отримати бажане? Чи зможе Вінні Дарлінґ допомогти Загубленим хлопцям врятувати острів Неверленд?

«Король Неверленду. Розпусні загублені хлопці» Ніккі Сент-Кроу — це доросла версія відомої казки «Пітер Пен і Венді», наповнена романтично-еротичними пригодами та харизматичними, безкомпромісними героями. Вас чекають палкі почуття, напружені конфлікти та бурхливі емоції, що створюють унікальну атмосферу твору. Приготуйтеся до першої захоплюючої пригоди, яка назавжди змінить ваше уявлення про казки.

Читати онлайн або завантажити книгу «Король Неверленду» Ніккі Сент-Кроу можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Король Неверленду. Розпусні загублені хлопці. Книга 1» Ніккі Сент-Кроу онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.